Full Beauty Aalborg SV · Vandmanden 30 · 9200 Aalborg SV.

Vi glæder os til at byde dig velkommen i klinikken.

Vi stolte over, at en laserhårfjerningsklinik, der startede med en enkelt behandler i et anneks, nemlig Lone, har fået vokseværk og nu tilbyder mange spændende behandlinger i en stor klinik i City Syd.

Alle skal have råd til at gøre noget godt for sig selv

Om Full Beauty Aalborg
Hos team Aalborg er vi stolte over, at en laserhårfjerningsklinik, der startede med en enkelt behandler i et anneks, nemlig Lone, har fået vokseværk og nu tilbyder mange spændende behandlinger i en stor klinik i City Syd.

Klinikken er, udover at være behandlingsklinik, også hovedkontor for Full Beauty kæden, hvor visionen landet over er; hjemlig atmosfære og effektive behandlinger til konkurrencedygtige priser.

Udover, at vi nu tilbyder en række forskellige behandlinger, vil du som kunde opleve, at vi løbende udvider medarbejderstaben og det giver os mulighed for også at udvide åbningstiderne, så du som kunde kan finde netop den tid, der passer dig bedst.

I vores klinik kan du komme lige som du er, uden at du skal føle dig forkert og uden at du bliver “målt og vejet”. Vi ønsker, at alle har mulighed for at få opfyldt drømmen om at blive den bedste version af sig selv.

Lone Blok Christiansen

Lone Blok Christiansen
Klinikansvarlig og kosmetisk behandler
Lone Blok Christiansen
Klinikansvarlig og kosmetisk behandler

Charlotte Kristensen

Sygeplejerske
Sandie Staal-Rasmussen
Sygeplejerske
Anita Strauss
Kosmetisk behandler
Rikke Munch Elfving
Kosmetisk behandler
Søren Christiansen
Behandler
Følg Full Beauty Aalborg på Instagram & Facebook, så du aldrig går glip af tilbud, nyheder eller Giveaways/konkurrencer

Kontakt Full Beauty Aalborg

Vandmanden 30 - 32, 9200 Aalborg, Danmark

Book en tid

Klinikker i Danmark

Full Beauty Aalborg Frydendal

Bogfinkevej 2, 9000 Aalborg, Denmark

+45 42 77 47 19
frydendal@full-beauty.dk

Læs mere

Full Beauty Aalborg SV

Vandmanden 30 – 32, 9200 Aalborg, Denmark

+45 28 19 20 56
aalborgsv@full-beauty.dk

Læs mere

Full Beauty Aabenraa

Bjerggade 4h, 6200 Aabenraa

+45 91 15 30 05
aabenraa@full-beauty.dk

Læs mere

Full Beauty Aarhus V

Rytoften 5B, 1. sal, lokale 19E, 8210 Aarhus V

+45 22 58 26 00
aarhusv@full-beauty.dk

Læs mere

Full Beauty Esbjerg

Østervangsvej 39, 6715 Esbjerg N

+45 93 10 00 87
esbjerg@full-beauty.dk

Læs mere

Full Beauty Billund / Klinik Viva

Granvej 5, 7190 Billund

+45 24 25 87 68
billund@full-beauty.dk

Læs mere

Full Beauty Farum

Farum Gydevej 89, 3520 Farum

+45 31 66 44 21
farum@full-beauty.dk

Læs mere

Full Beauty Frederiksberg

Platanvej 31, 1810 Frederiksberg C

+45 42 40 03 25
frederiksberg@full-beauty.dk

Læs mere

Full Beauty Frederikshavn

Danmarksgade 14D, 9900 Frederikshavn

+45 27 87 91 03
frederikshavn@full-beauty.dk

Læs mere

Full Beauty Hobro

Havnegade 3, 9500 Hobro

+45 27 63 75 80
hobro@full-beauty.dk

Læs mere

Full Beauty Hillerød

Nordre Jernbanevej 30, 3400 Hillerød

+45 51 34 00 16
hilleroed@full-beauty.dk

Læs mere

Full Beauty Horsens

Sønderbrogade 48, 8700 Horsens

+45 25 56 50 52
horsens@full-beauty.dk

Læs mere

Full Beauty Holstebro

Lille Østergade 7, st., 7500 Holstebro

+45 93 20 00 87
holstebro@full-beauty.dk

Læs mere

Full Beauty Herning

Smedegade 9, 7400 Herning

+45 93 30 00 87
herning@full-beauty.dk

Læs mere

Full Beauty Hjørring

Brinck Seidelins gade 16, 9800 Hjørring

+45 42 34 55 40
hjoerring@full-beauty.dk

Læs mere

Full Beauty Køge

Gammel Lyngvej 2, 4600 Køge

+45 30 86 14 69
koege@full-beauty.dk

Læs mere

Full Beauty Odense C

Sdr. Boulevard 134, Odense C

+45 27 87 91 04
odense@full-beauty.dk

Læs mere

Full Beauty Randers

Gl. Hobrovej 2 st., 8920 Randers NV

+45 27 63 75 80
randers@full-beauty.dk

Læs mere

Full Beauty Silkeborg

Nygade 6, 8600 Silkeborg

+45 28 12 14 33
silkeborg@full-beauty.dk

Læs mere

Full Beauty Skive

Øster Fælled Vej 7, 7800 Skive

+45 40 46 02 26
skive@full-beauty.dk

Læs mere

Full Beauty Sønderborg

Stenager 2, 6400 Sønderborg

+45 42 50 04 36
soenderborg@full-beauty.dk

Læs mere

Full Beauty Vegger

Skolevej 2, 9240 Nibe

+45 40 86 92 40
vegger@full-beauty.dk

Læs mere

Full Beauty Viborg

Toldboden 1 1. sal, 8800 Viborg

+45 27 87 91 02
viborg@full-beauty.dk

Læs mere

Full Beauty Taastrup / Beauty J.

Thistedgade 6B, 2630 Taastrup

+45 42 60 30 89
taastrup@full-beauty.dk

Læs mere

Full Beauty Valby

Trekronergade 66, 2500 Valby

+45 51 81 00 77
valby@full-beauty.dk

Læs mere